Dětská scéna 2019

V úterý 19. 2. 2019 se na naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže Dětská scéna. V kategorii 6. – 7. třída (prima – sekunda) a 8. – 9. třída (tercie – kvarta) se celkem zúčastnilo jedenáct odvážných studentů. Třídu primy reprezentoval Oldřich Šmíd spolu s Annou Zruckou, ze sekundy pak Martin Fulín, Matouš Kratochvíl a Martin Sosnovec. Ve druhé kategorii svůj výkon předvedla Vendula Heroutová, Agáta Heblíková, Barbora Štusová, dále pak Marie Stajnerová, Martin Kubeš a Richard Weber. Porota tedy neměla jednoduché rozhodování. Do okresního kola totiž mohli postoupit pouze dva soutěžící z každé kategorie. I přes těsně vyrovnané výsledky naši školu budou v dalším kole reprezentovat tito žáci:

V kategorii 6. – 7. třída: Fulín Martin, Šmíd Oldřich
V kategorii 7. – 8. třída: Marie Stajnerová, Vendula Heroutová

Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a našim reprezentantům přejeme spoustu štěstí v dalších kolech.