DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ – ANIMAL FARM

Ve dnech 27. a 28. února se studenti ze 3. roč gymnázia, 4. ročníku PMP a 3L vydali na divadelní představení do Východočeského divadla v Pardubicích. V doprovodu učitelů-J. Fričková, T. Burda, J. Nováková a L. Jiránková-měli studenti možnost shlédnout anglické představení skupiny TNT Theatre s názvem Animal Farm, ztvárněné na motivy stejnojmenné knihy George Orwella. V příběhu se objevuje skupinka zvířat, ta se vzbouří a vyžene lidi z farmy, kterou následně vedou zvířata sama. Zvířecí vláda se však postupně zvrhne v tyranii a je vše zpět, jako na začátku. Celou hru provází věta: „Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.“
Představení mělo u studentů velký úspěch, oceněná byla například divadelní scéna, využití rekvizit i samotný výkon herců.

Děkujeme za tento zážitek

Štěpánka Trachtová