Lyžařský kurz sekunda 2020

V sobotu 25. ledna jsme se ubytovali v chatě Ludmile v Bedřichově. První dny jsme zahájili na běžkách a pak jsme si velmi užili sjezdové lyžovaní. Paní učitelka Kočí nás naučila pár kousků na lyžích a sedm odvážlivců se začalo učit na snowboardu s panem učitelem Francem. Na hezkých upravených svazích, mírných i prudkých, nás doprovázelo hezké počasí.

 Každý den, po lyžování, jsme měli nabitý program. Hráli jsme stolní hry. Jako třída jsme se více sblížili a užili si týden. 

 V závěru kurzu jsme si poměřili síly. Předposlední den jsme zahájili závodem na sjezdových lyžích a poslední den jsme na lyžích běželi. Jako každý správný lyžařský kurz jsme náš pobyt na horách ukončili diskotékou a bowlingem. 30. ledna jsme se plní zážitků a s vysvědčením v ruce vrátili všichni v pořádku domů.

Naše celá třída by chtěla poděkovat hlavně učitelskému sboru, paní učitelce Kočí a panu učiteli Francovi, že to s námi nevzdali a celý týden nás učili na lyžích a snowboardu, dále hlavně
naší paní třídní učitelce Kratochvílové, že nás zvládla uhlídat. Také děkujeme za společnost třídě druhého ročníku pedagogické školy a jejím učitelům: paní učitelce Macháčkové, paní učitelce Hnátkové a paní učitelce Formanové. A samozřejmě děkujeme paní kuchařce, co nám celých šest dní vařila.

Za sekundu Michaela Šatrová