Maturitní vysvědčení aneb Gaudeamus igitur

V pátek 7.června 2019 si na Městském úřadě v Čáslavi převzali z rukou třídního profesora a třídních profesorek maturitní vysvědčení absolventi všech čtyř studijních oborů naší školy.

Slavnostní atmosféra provázela úvodní proslovy pana ředitele Davida Tichého, pana starosty Vlastislava Málka a paní Jarmily Sejčkové. Poté bylo absolventům předáno vysvědčení.

Tímto okamžikem měl každý z našich bývalých studentů a studentek možnost uzavřít důležitou etapu středoškolského vzdělávání a vykročit dále na vysoké školy a univerzity či do prvního zaměstnání.

Na závěr zazněla milá slova zástupců studentů, kteří poděkovali rodičům a profesorům. Následovalo dojemné rozloučení třídních, kteří popřáli všem hodně štěstí a úspěchů. Celou slavnostní chvíli zakončila studentská hymna Gaudeamus igitur…

Oktáva a Mgr.Tomáš Burda

IV. a Mgr.Jaroslava Šorčíková