Naše škola uspěla v soutěži Cool school

Ve středu 18. prosince se naše škola poprvé zúčastnila soutěže Cool school (vyhlášené Středočeským krajem v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu) a to se svým novým propagačním videem, jež originálně prezentuje naši školu. V konkurenci 24 škol jsme si odvezli krásné páté místo.

Naši školu reprezentovali v Praze v kongresovém centru Vavruška (na Karlově náměstí) studenti Kryštof Petřík, Ondřej Vecek (4.L) a Laura Budková (3.). Jako supervizor je doprovázel MgA. Martin Domkář. Na přípravě a realizaci prezentace měl však podíl i druhý supervizor Mgr. Martin Kolář a v neposlední řadě i kameraman Přemysl Cejhon z 3. ročníku PMP, nejdůležitější člen našeho týmu. Ti se však nakonec zúčastnit závěrečného programu nemohli.

Cílem soutěže bylo natočení co nejlepšího propagačního videa na téma „Den otevřených dveří“. Mohli jsme kreativně představit naši školu. Jak to dopadlo, se můžete sami přesvědčit v následujícím odkazu.

Soutěžní video