Netradiční začátek školního roku v německém jazyce

V novém školním roce na nás čekal příjemný začátek hodin německého jazyka. Měli jsme možnost vyzkoušet si roli vyučujícího a po skupinkách vést hodiny podle svého stylu a své fantazie. Tato příležitost se nám naskytla již podruhé, tudíž jsme oproti minulému roku zasaženého distanční výukou byli o něco zkušenější. V hodinách jsme si pro spolužáky připravovali aktivity různého typu a opakovali jsme s nimi lekce z minulého roku. Jednou z aktivit byla zábavná hra s předložkami, které se společně s našimi spolužáky zúčastnila i paní profesorka Ivana Frýbová.

Myslíme si, že tento způsob výuky je pro žáky velice zábavný a také přínosný, proto budeme rádi, když se v budoucnu v hodinách ještě zopakuje.

Na závěr pro pobavení přikládáme pár fotografií z již zmíněné zábavné hry s předložkami.

Sára Kavánková a Aneta Holubová, III.G

PS: I pro mě jsou hodiny německého jazyka zábavné a přínosné. Vážím si hlavně zodpovědného a kreativního přístupu všech zúčastněných. I. F.