Nová divadelní sezóna s Klubem mladých diváků – 2019/2020

I v příštím školním roce bychom chtěli pokračovat v dlouholeté tradici Klubu mladých diváků.

Na naší škole máme dvě skupiny KMD a pro členy nabízíme možnost jet na tři představení do pražských divadel. Letos jsme zhlédli hru Cizinec v Divadle Na Fidlovačce, Čarodějky ze Salemu v Divadle na Vinohradech a Zamilovaného Shakespeara v Divadle pod Palmovkou. Další skupina navštívila představení Krysař ve Švandově divadle, Konec masopustu ve Vinohradském divadle a hru Mezi nebem a zemí v Divadle Na Fidlovačce.

Předplatné na tři představení je 325,-Kč a jízdné autobusem 425,-Kč (podle počtu zájemců)

Zájemci se mohou (předběžně) zapsat na seznam, který bude pro obě skupiny vyvěšen na nástěnce v přízemí. (Nejnižší ročník je kvarta!) V září všichni dostanou závazné přihlášky.

Za KMD:

Marie Pekárková, Jaroslava Šorčíková, Daniela Sošková, Ilona Pipková, Marie Frajerová, Jana Vrňáková