Okresní kolo chemické olympiády kategorie D

Dne 1. března reprezentovali naši školu v okresním kole chemické olympiády studenti kvarty Markéta Šmídová, Martin Kubeš a Jan Spáčil. Soutěž se konala tradičně na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Naši studenti přijeli v dobré náladě a s chutí se vrhli na zadané úkoly. První částí soutěže byl test, který důkladně prověřil teoretické znalosti. Druhá část se konala v chemické laboratoři a prověřila šikovnost, pečlivost, schopnost samostatné práce a logického uvažování.

Velkým úspěchem skončila olympiáda pro Martina Kubeše, který obsadil druhé místo a probojoval se tak to krajského kola.

Všem třem soutěžícím děkuji za skvělé reprezentování naší školy a Martinovi přeji, aby se mu krajské kolo vydařilo a umístil se co nejlépe.

Ing. Pavla Havlová Ph.D.