Olympiáda v ANJ 2019

Ve dnech 28.1. a 29.1. 2019 probíhala na naší škole soutěž v anglickém jazyce. V nejmladší kategorii I.B se zúčastnilo 10 žáků z primy a sekundy. V další kategorii II.B spolu soupeřila tercie a kvarta, letos poprvé byla nejpočetnější nejstarší kategorie rozdělena do dvou skupin III. A pro gymnázium a III.C pro lyceum a SOŠPg.

Součástí hodnocení byl poslech a porozumění textu a poté následovala konverzační část, ve které  bylo úkolem každého soutěžícího se nejprve představit, pak zajímavým způsobem rozvinout konverzaci na základě obrázku a vyjádřit své názory na nejrůznější situace. Výkony byly velmi vyrovnané a zkoušející opravdu pečlivě vše bodovali a zvažovali, koho nechají postoupit do okresního kola a z kategorie III.C hned do krajského kola.

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům blahopřejeme!

Vyučující anglického jazyka

Výsledky: