Setkání účastníků projektu „Společně v Evropě“ se žáky naší školy

Dne 2. 2. 2023 proběhlo v aule naší školy setkání žáků IV.G s mladšími spolužáky za účelem seznámení s projektem „Společně v Evropě“, jehož se zúčastnili v rámci výuky německého jazyka. V průběhu čtvrté vyučovací hodiny maturanti představili průběh projektu, jeho realizaci a ocenění na Goethe Institutu či Německém velvyslanectví v Praze. Dále předvedli ukázky ze svých vítězných prací a informovali své spolužáky i o čtyřdenním pobytu v Berlíně, který vyhráli v rámci této celorepublikové soutěže. K tomu jim posloužila i závěrečná prezentace v německém jazyce, ta byla vytvořena jako deník ze společné cesty, a zároveň jako zpětná vazba prožitků a zážitků.

Touto cestou bych chtěla celé třídě IV.G velmi poděkovat za pracovitost, přístup, spolehlivost, kreativitu, toleranci a slušné chování. Všechny akce v rámci tohoto projektu jsem si s Vámi moc užila a lecčemu se přiučila, děkuji.

Ivana Frýbová