SEZÓNA STUŽKOVÁKŮ ZAHÁJENA ANEB POSLOUCHEJ, CO PÍŠU, A RÁGUJ!

Letošní sezónu stužkovacích večírků zahájila třída 4. L v pátek, 19.10.2018, na Žlebské Lhotce. Po úvodním proslovu a společné večeři následoval samotný stužkovací ceremoniál, během kterého měla naše třídní profesorka, Mgr. Miládka Bártová, hádat jména studentů podle fotek z našeho dětství. Musíme uznat, že naše třídní má opravdu dobrý odhad, neboť se jí podařilo všechny své studenty správně identifikovat. Po stužkování a focení následoval program a volná zábava.

Rádi bychom poděkovali majiteli a personálu, který se o nás po celý večer vzorně staral, dále pak panu fotografovi, který celý večer zdokumentoval. A nesmíme opomenout ani bývalé i současné členy profesorského sboru naší školy: profesorky Bártovou, Frýbovou, Frajerovou, Kolářovou, Kořínkovou, Honzíčkovou, Havlovou, Trávníčkovou, Štefánkovou a profesory Burdu, Koláře a bývalého pana ředitele Sejčka, kteří nás přijeli podpořit a strávili s námi nezapomenutelný večer.

Děkujeme a držte nám palce u maturity!

Třída 4. L, 2015–2019