Školní kolo konverzační soutěže v angličtině

V úterý 5.února 2020 proběhlo školní kolo konverzační soutěže. V každé kategorii bylo velké množství účastníků, proto po náročném testu z poslechu mohli postoupit do ústní části olympiády opravdu jen ti nejlepší.

V nejmladší kategorii (prima a sekunda) vyhrál Adam Palán , druhé místo získala Anna Zrucká a třetí Babeta Brychtová.

V kategorii kvarta a kvinta bylo pořadí následující – Julie Provazníková, Nicole Snizek a Jan Barák.

Ve skupině víceletého gymnázia a čtyřletého gymnázia byla velká konkurence. Výsledky po poslechu byly velmi těsné a v ústní části studenti mohli vyjádřit své názory na aktuální dění ve světě.  Hodnotitelem byl i rodilý mluvčí. Zvítězil Matěj Holoubek, druhé místo patřilo Radimu Procházkovi a velmi pěkný výkon předvedla Anna Kozlová.

V nejpočetnější kategorii pro lyceum a pro pedagogickou školu se na prvních třech pozicích umístily Nikol Lojková, Jana Charvátová a Anna Kruntorádová.

Všem děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se bude konat v Kutné Hoře ve středu 19.2.2020

Vyučující angličtiny