Stužkovací večírek 4.SOŠPg

V pátek 2. listopadu 2018 se 33 studentek 4.SOŠPg sešlo v nedaleké Církvici. Sál kulturního domu byl vyzdoben gramofonovými deskami a celým večerem prolínalo téma retro stylu. Oblečení z první republiky, z období hippies, z 60. let i z „devadesátek“, stejně tak i slavné písně, hudba a tanec. Pro profesory bylo připraveno několik her, tradiční poznávání studentek podle fotek z dětství a také milé překvapení pro třídní. Potěšila nás návštěva paní profesorky Ostrýtové, Bártové, Slobodové, Hnátkové a Formanové, pana školníka a později i pana ředitele Davida Tichého. V okamžiku stužkování jsme si popřály hodně štěstí, abychom v budoucnu zvládly nejen maturitu, ale i další zkoušky, které nás v životě čekají.

Třídní profesorka Marie Pekárková a 4.SOŠPg