Target sprint na naší škole

Dne 12. dubna se třídy prima, sekunda, tercie a kvarta zúčastnily sportovní akce Czech Target Sprint Open /letní biatlon/. Jednalo se o běh na 400m kombinovaný se střelbou. Běh – střelba – běh – střelba – běh. Používali jsme  laserové zbraně. Ještě před samotným během byli závodníci poučeni, jak sestřelit co nejvíce terčů za nejkratší možný čas. Limit na sestřelení pěti terčů byly 2 minuty, při nesestřelení bylo k času v cíli přičteno 20s.

Děkujeme organizátorům za milé povzbuzování v průběhu závodu, za podporu našich profesorek. V chladném počasí všichni závodili naplno a s velkou chutí.

Na finále ČR budou naši školu reprezentovat tři chlapci a tři dívky ze sekundy a tercie –  Klára Machová, Nicole Snizek, Cristina Rubino, David Hybler, Jan Barák a Matyáš Málek, Anna Havelková, Barbora Štusová, Aneta Novotná, Vít Janouš, Jaroslav Bohatý a Jan Táborský.

Prima a kvarta závodila mimo soutěž, i tak byly jejich výsledky pěkné. Nejlepší běžci – Anna Zrucká, Zita Dalešická, Sára Jelínková, Filip Heblík, Adam Jiroušek a Jakub Štus, Inka Zahradníková, Andrea Prausová, Klára Mastíková, Jakub Veselý, Adam Klepáč a Martin Kubeš.

Moc bych si přála, aby se naši reprezentanti umístili na těch nejvyšších stupních. Držíme pěsti!