Tělocvik s dětskou jógou

Dnes nás, 3. ročník PMP, v hodině tělesné výchovy navštívila bývalá studentka stejného oboru, Dana Parachinová. Aktivně, i se svými dětmi, se věnuje dětské józe. Nejdříve jsme měli teoretickou část, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. Například, že se dětské józe věnuje jen 20% školek z ČR. Poté přišlo na praktickou část, a měli jsme možnost si vyzkoušet celý průběh cvičení. Nejprve jsme se přivítali, poté jsme se seznámili s různými cviky a polohami. Na závěr jsme si zahráli jógové hry a zakončili jsme cvičením relaxace s různými hudebními nástroji, které nás velice zaujaly. Celý průběh návštěvy nás velice překvapil, a budeme rádi, když budeme moci podobně cvičit s dětmi v našem budoucím povolání.

3. SOŠPg