Vynikající medailová bilance našich studentů angličtiny

V pondělí 18. 2. 2019 se šestice studentů naší školy vydala do Kutné Hory, aby jako každý rok na Ortenově gymnáziu změřila síly s nejlepšími angličtináři v okrese. A ani  letos jsme se ve velké konkurenci rozhodně neztratili a přivezli jsme kompletní sbírku cenných kovů, a to ve všech třech kategoriích určených pro studenty gymnázií. V kategorii I.B získal bronz primán Adam Palán. V kategorii II.B si stříbrnou medaili odnesl Matěj Holoubek z kvarty a Julie Provazníková z tercie v této kategorii vybojovala kov nejcennější a ze zlaté pozice postupuje zároveň do kola krajského. Cenný bronz z nejvyšší kategorie III. A si odvezl Marek Benda ze III. ročníku gymnázia.

Výhercům gratulujeme a Julii přejeme hodně úspěchů v krajském kole, které se bude konat 26. března v Kladně.

Za vyučující anglického jazyka Jana Nováková