VÝUKA ANGLIČTINY NETRADIČNĚ

Rozšířená výuka angličtiny se realizuje mnoha způsoby a zejména některé z nich mohou být velice atraktivní.

Od dnešního dne je možné se přihlašovat k zájezdu do severní Anglie, který se uskuteční ve dnech 1. – 7. května 2019. Všechny informace související se zájezdem jsou k dispozici na nástěnce v přízemí oproti bufetu a dostane je do ruky také každý zájemce spolu se závaznou přihláškou. Přihlášky si můžete vyzvednout u p. prof. Slobodové.

Druhá informace se týká nabídky knižních titulů k četbě anglické literatury.

V prostorách školního klubu jsou studentům k dispozici různé tituly anglické i americké literatury ve zjednodušené verzi. Knížky si můžete půjčit i domů anebo je číst během volných chvil ve škole. Po přečtení knížku samozřejmě vrátíte zpět a můžete si vypůjčit jinou.

Vyučující angličtiny věří, že studenti naší školy obě informace uvítali a svým zájmem a aktivním přístupem se budou spolupodílet na jejich úspěšné realizaci.