1. L NA VÝLETĚ

Ve dnech 20.  – 21.6. 2023 se 1.L vypravila společně s paní třídní učitelkou Mifkovou a paní učitelkou Kavánkovou na školní výlet do Zbraslavic.
   Po příjezdu do cíle jsme se vydali do RA Zbraslavice, kde nás uvítali a ubytovali. Náš pobyt začal obědem, po kterém jsme si užívali volna. Mohli jsme si vybrat, jak pár hodin volného času trávit, jako např.  hrou beach volejbalu, pingpongu, koupáním se v místním rybníce anebo odpočinkem.
    Před večeří jsme vyrazili na procházku k nedalekému Pančavskému mlýnu. Během vycházky jsme pořizovali fotky v rámci soutěže “O nejzajímavější fotku.” Cestou zpět jsme sbírali dříví na plánovaný táborák.
     Po jídle se většina z nás odebrala do lesa hrát paintball. Této aktivity se zúčastnila i p.uč. Mifková a hra plná adrenalinu se vydařila a my si ji perfektně užili.
     Poté, co chlapci z naší třídy připravili oheň, jsme se všichni sešli u ohnistě. Opékali jsme buřty, marshmallowny, předváděli nejrůznější vystoupení, které jsme si ve skupinkách připravili a hráli skupinové hry, u kterých jsme se moc pobavili.
     Další den po snídani se menší skupina spolužáků chystala k rybníku na paddleboardy.
     Nakonec jsme se všichni sešli, abychom zhodnotili celý výlet a soutěžili v již zmíněné soutěži “O nejzajímavější fotku.” Poté jsme se vydali k občerstvení blízko vlakového nádraží, odkud jsme se vydali zpět domů.
     Tímto bych chtěla za celou třídu poděkovat paní třídní učitelce Mifkové a paní učitelce Kavánkové za zrealizování a organizaci našeho výletu, který se všem moc líbil.

Anežka Formáčková, 1.L