3.L s angličtinou v Praze

Ve čtvrtek 8. června se třída 3.L vypravila se dvěma učitelkami z anglického kabinetu paní učitelkou Fričkovou a paní učitelkou Mifkovou do hlavního města Prahy. Studenti si předem připravili informace o jednotlivých památkách a společně je pak prezentovali před svými spolužákami v anglickém jazyce.

První skupina vedená paní učitelkou Fričkovou začala u hlavního nádraží, přešla na Václavské náměstí a dokonce se podívala i na Karlovu Univerzitu a Pražský hrad. Druhá skupina začala z druhé strany a postupně prošla například Karlův most, Národní divadlo a mnoho dalších kulturně nabitých i historických míst.

Počasí vyšlo krásně a třída si zažila Prahu zase z jiného pohledu a naučila se nová fakta o populárních i těch neznámých a tajných místech – mnoho z nich zjistilo, že práce turistického průvodčí by jim náramně sedla. Už se těší na další podobné aktivity, které společně zažijou.

Nikola Luňáková 3L