Pohádkový svět aneb těšíme se na souvislou pedagogickou praxi

Studentky 3. ročníku oboru předškolní a mimoškolní pedagogika se v rámci průběžné praxe připravují na vstup do mateřských škol a školních družin, kde budou plnit souvislou pedagogickou praxi.Praktická příprava proto nezahálela a v distanční výuce pokračovala. Každá studentka si vyrobila plošné loutky a před svými spolužačkami zahrála online divadelní představení vybrané pohádky. Domácí prostředí se proměnilo v divadelní scénu plnou kulis a rekvizit, které společně s plošnými loutkami dotvořily krásnou atmosféru pohádek. V roli diváků vstoupily studentky do světa pohádek –  Maková panenka  a motýl Emanuel, O Budulínkovi, O pejskovi a kočičce, O Smolíčkovi, Červená  Karkulka,….
Doufám, že divadelní představení přinese radost i dětem na souvislé pedagogické praxi.Přeji našim studentům i dětem z mateřských škol a školních družin příjemné dny.

Za tým pedagogické praxe Milada Bártová