Pojď studovat k nám!

Škola mnoha příběhů a příležitostí...

Informatické a logické myšlení
V hodinách pracujeme se zásadami informatického a logického řešení situací. Využíváme moderní technologie napříč předměty.

Rozvoj klíčových kompetencí
Podporujeme rozvoj všech klíčových kompetencí v souladu s RVP. Rozvíjíme spolupráci žáků a týmového ducha v rámci celé školy.

friends

Úspěšní absolventi
Pravidelná setkání s absolventy, kteří aktuálně studují na vysokých školách. Přednášky našich absolventů, kteří působí v různých profesích.

Michal Smrkovský DDM KH

Exkurze a poznávací zájezdy
Škola organizuje poznávací zájezdy – Anglie, Francie, Chorvatsko, Dánsko, Německo, Itálie, ale i jednodenní exkurze různého zaměření.

Podzimni vylet do Anglie 150x150

Kurzy plavání

V rámci studia na pedagogické škole máš možnost zlepšit své plavecké schopnosti a zažít při tom spoustu zábavy.  Pro 1. a 2. ročník pedagogického lycea jsou kurzy součástí povinné výuky.

34 scaled

Divadelní představení
Na pedagogické škole pravidelně pořádáme vlastní představení pro veřejnost nebo školky. Pokud tě baví hrát divadlo a chceš se něco naučit, pak tě rádi přivítáme mezi námi.

Karkulka5 scaled

Program Peerů
Dobrovolnická skupina nadšených lidí, kteří se podílejí na organizaci adaptačních kurzů a dalších aktivit po celou dobu studia žáků.

PMP

Besedy
Pravidelně zveme významné osobnosti na setkání s našimi žáky. Vybíráme zajímavá, aktuální témata.

Petr Harazin

Pěvecký sbor
Pěvecký sbor vystupuje a koncertuje ve spolupráci s úspěšnými umělci.

sbor

ZOO koutek
Máš pokleslou náladu? Miláčci z našeho zookoutku ti ji určitě zvednou!

Klub mladého diváka
Chodíš rád do divadla? S námi můžeš několikrát za sezónu navštívit pražská divadla. S Klubem mladého diváka získáš výhodné vstupné!

Sportovní kurzy
Organizujeme lyžařské, vodácké a turistické kurzy. Sportujeme za každého počasí!

běžky