Kde jsi byl/a nejdál?

O hodinách výtvarné výchovy jsme pracovali na projektu “Za hranice domova“.

Naším záměrem bylo zjistit, kam se studenti, profesoři ale i vedení školy nejdále vydali. Ať už za dobrodružstvím, odpočinkem či poznáním nových lidí a kultur. Při práci na tomto projektu jsme si zopakovali nejen naše znalosti z hodin zeměpisu, za které děkujeme paním profesorkám Kořínkové a Kočí, ale také jsme si znovu vyzkoušeli pracovat jako tým a nejen jako jednotlivci. Ačkoliv naše třída není plná akademických malířů, troufáme si říci, že tento projekt se nám vyvedl. Avšak posuďte sami.

Budeme rádi, když se do něj zapojíte. Je to snadné. Zamyslete se, kam jste se kdy v životě nejdál přesunuli za hranice naší země. Na to místo zapíchněte špendlík. Prosíme opatrně, ať z našeho díla něco zbyde. Pokud bude místo obsazené, bodněte těsně vedle. Jsme zvědaví, jak se naše stopy na mapě rozprostřou. Díky všem za spolupráci, přesnost a šetrnost!

Za tercii Kristýna Vašíčková