Postup do krajského kola ve florbale

Dne 21. listopadu se naše studentky zúčastnily okresního kola KB florball challenge. Kromě naší školy se turnaje zúčastnily týmy OA Čáslav, GJO Kutná Hora, SZeS Čáslav a Dopravka Čáslav. V prvním zápase se naše děvčata postavila proti Dopravce a s jasnou převahou vyhrála 9:1. V druhém zápase to byly dřívější favoritky z OA, ale ani s nimi naše děvčata neměla problém a vyhrála 7:1. V předposledním zápase se proti nim postavil tým z GJO Kutná Hora, který díky své brankářce nebyl snadným soupeřem, ale i přesto se jim podařilo zvítězit 3:1. Na závěr všeho se děvčata utkala s SZeS. Bylo znát že jim docházely síly a zápas skončil remízou 3:3. Těmito výsledky si zajistila postup do krajského kola, které se bude konat v Praze. Děkujeme za reprezentaci a držíme palce do dalších zápasů.