PESTROBAREVNÝ SVĚT

V předvánočním čase se na naší škole uskutečnil projekt Pestrobarevný svět. Tentokrát se žáci sekundy a tercie připravovali na představení adventu a Štědrého dne z období naší historie i současnosti.

Vystoupení se odehrálo před publikem primy a hostů. Účinkující přiblížili ve svém vystoupení svátek svaté Barbory, svaté Lucie, historii svatého Mikuláše a čas staročeských trhů. Velmi zajímavé bylo ztvárnění vánoční koledy od Charlese Dickense.

Ve vánočním vystoupení se projevila tvořivost našich žáků, kteří vyrobili kulisy a rekvizity  pro vánoční trh, zazpívali vánoční koledy s hudebním doprovodem a naši „ajťáci“ poskládali obrazový materiál k tématu Vánoc.

Daný program se odehrál pod pedagogickým vedením paní profesorky R. Slobodové, L. Viktorové, K. Trávníčkové a M. Bártové.

Všem zúčastněným děkujeme za milou vánoční atmosféru a přejeme vše dobré do nového roku 2019!

Za celý tým M. Bártová, K. Trávníčková