Valentýnský box ala Valentýn na škole

Dne 14. února se každoročně slaví Den svatého Valentýna, proto jsme již v pondělí 13. února umístili před bufet velký valentýnský box, do kterého mohli žáci i učitelé umisťovat svoje valentýnská přáníčka. Cíle jsme měli dva: zaprvé žákům přiblížit, jak se Valentýn slaví v anglofonních zemích, ale hlavně jsme si alespoň jeden den v roce chtěli všichni udělat opravdovou radost.

Zájem o valentýnský box byl tak obrovský, že jsme do haly nestačili doplňovat papírky a box jsme oproti původnímu plánu museli vyprázdnit nejméně pětkrát. Dva dny jsme tak přetřídili několik stovek dopisů a přiřadili je do hromádek pro třídy nebo vyučující.

V úterý po velké přestávce jsme psaní přáníček definitivně ukončili a na řadu přišli naši amorci, žáci II.G, kteří se chopili roznášení přáníček do tříd. Během dvou vyučovacích hodin jsme zvládli obejít všechny třídy a rozdat spoustu radosti. A i na amorky čekala sladká odměna za jejich skvělou práci.

Pevně věříme, že jste si letošní Valentýn užili stejně jako my, a příští rok budeme doufat ve stejně hojnou účast.

Tak ještě jednou krásného Valentýna a za rok se zase budeme těšit na vaše přáníčka.

Kabinet AJ