LOGICKÁ OLYMPIÁDA

I v letošním školním roce se konalo základní kolo logické olympiády, do kterého se zaregistrovalo celkem 166 studentů naší školy ve dvou kategoriích. Kategorie B je určena pro žáky druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, kategorie C pro středoškoláky.

Základní kolo kategorie B proběhlo v týdnu 8. do 14. října 2022 a zúčastnilo se ho celkem 59 žáků. V termínu od 15. do 21. října následovala kategorie C, kde se zúčastnilo 107 studentů.

Na prvních místech se umístili tito žáci

v kategorii B:

8. Špaček Martin, oktáva

9. Holoubek Matěj, oktáva

10. Stiburek Jakub, III. A

Do krajského kola, které se konalo 4. listopadu 2022, postoupil David Svoboda s výborným celkovým kvantilem 97,81 % a Jiří Zeman s celkovým kvantilem 96,25 %.

Všem zúčastněným žákům a studentům děkujeme za účast v soutěži a Davidovi s Jirkou za reprezentaci školy v krajském kole kategorie C.

Jana Krejčíková a Martina Štefánková