Pohár rozhlasu

Ve středu, 15.5.2024, se žákyně třídy prima a sekunda zúčastnily atletických závodů „Pohár rozhlasu“ v Kutné Hoře na stadionu Olympia a soutěžily v disciplínách: 60m, 600m, skok do dálky, skok do výšky, hod míčkem, štafeta 4×60. Naší skolu reprezentovaly tyto žákyně: Dvořáková Anna, Klýmová Klára, Macháčková Nela, Pernicová Amálie, Petlachová Charlotte, Žilková Jana, Perclová Edita, Rokosová Nella a Janglová Sára. Všechny nominované žákyně předvedly kvalitní výkony ve všech disciplínách. To se potvrdilo při závěrečném vyhlašování výsledků, kdy naše žákyně obsadily 3. místo a zaslouženě si odvezly bronzové medaile. Celé družstvo si zaslouží velkou pochvalu za jejich dobré sportovní chování a bojovnou a kamarádskou atmosféru.
Za to jim děkujeme a gratulujeme k jejich medailovému umístění.
Vyučující Tev