Pohár vědy

Žáci sekundy Kateřina Suchopárová, Sofie Velebová, Fabien Bartůněk a Lukáš Charvát se na začátku ledna přihlásili do fyzikálně-chemické soutěže Pohár Vědy. Během měsíců leden až březen pracovali na domácích kolech a získali dostatečný počet bodů k postupu do regionálního kola (Středočeský kraj + Praha), které se konalo 14.května online.
Za úkol měli předvést experiment na téma Zahrada. V přímém přenosu předvedli porotě důkaz bílkovin, cukrů a tuků v zelenině a ovoci ze zahrádky. Předvedení pokusu se našim studentům povedlo a umístili se na krásném druhém místě.
Celému týmu gratuluji, děkuji za skvělou reprezentaci naší školy, za zájem a nadšení pro vědu a za množství práce, které při svých pokusech odvedli.
Ing. Pavla Havlová Ph.D.