Úspěšný start FCE zkoušek na naší škole!

Sobota 4. května byla na naší škole významným dnem. Poprvé v historii naší instituce měli naši studenti možnost absolvovat zkoušky B2 First for Schools (FCE) přímo v našich školních prostorách. Tento krok umožňuje našim studentům získat mezinárodně uznávanou kvalifikaci, která jim nejen může nahradit část maturitní zkoušky z anglického jazyka, ale především jim otevírá dveře k lepším studijním a pracovním příležitostem.
Zkoušku absolvovalo 18 studentů naší školy a museli při ní prokázat schopnosti v pěti klíčových oblastech: čtení, psaní, poslech, mluvení a použití angličtiny. Pro tuto příležitost se k nám připojili dva milí examinátoři ze společnosti PARK, jejichž jsme partnerskou školou.
Přípravy na zkoušku byly intenzivní a první ohlasy velmi pozitivní. Zavést zkoušky FCE přímo na naší škole se tak zdá jako krok tím správným směrem.
Děkujeme všem studentům za jejich úsilí a odhodlání a držíme jim palce, aby výsledky zkoušek splnily jejich očekávání!
Kabinet AJ