Ve škole i v sobotu: Cvičný test FCE

V sobotu 17. února proběhl na naší škole první cvičný test ke cambridgeské zkoušce FCE. Zúčastnilo se ho 23 našich studentů ve snaze zjistit, zda zkoušku FCE zvládnou. Studenti si v reálném čase vyzkoušeli všechny její části – čtení a použití angličtiny, poslech, psaní i ústní část. Pro tuto příležitost se k nám připojili dvě milé examinátorky ze společnosti PARK, jejichž jsme partnerskou školou.
Moc děkujeme oběma examinátorkám, že studentům umožnili si zkouškou nanečisto projít, i všem zúčastněným studentům, kteří projevili svůj zájem o anglický jazyk.
Reálná zkouška proběhne také na naší škole, v sobotu 4. května 2024. Ještě je stále možnost se přihlásit, a to zde: https://www.zkouskypark.cz/cambridge?portalFilters%5BexamName%5D=B2+First+for+Schools+%28d%C5%99%C3%ADve+FCE+for+Schools%29&portalFilters%5BexamType%5D=Paper+Based&portalFilters%5BexamDate%5D=2024-05-04&portalFilters%5BidCity%5D=111&schoolCode=SPS144.

Budeme se na vás moc těšit.
Kabinet AJ